14 Aralık 2012 Cuma

Türkiye Eurovision'a Katılacak Mı ? Türkiye Eurovision 2013 Var mı ?

Türkiye Eurovision'a Katılacak Mı ? Türkiye Eurovision 2013 Var mı ? TRT'den son dakika gelen bu haber herkesi şaşkına çevirdi.Türkiye Eurovision 2013'e katılmayacağını açıkladı.

Türkiye eurovizyon,yürovizyona katılacak mı,euro visyon türkiye tr euro visyona katılacak mı,türkiye 2013 eurovision katılacak mı,eurovision 2013 türkiye,tr 2013 eurovision,türkiye eurovision şarkı yarışması

Süper Güç v2 ile yayında ! superguc.com


Süper güç yeni bir pençere ile güne yeniden aktif bir şekilde geri dönüş yapıyoruz.Çok kısa bir süre kapalı olan sitemiz yeni arayüzü ile tekrardan aktif hale gelmiş bulunuyor.Biz kapalı kaldığımız günlerde sizler için çalıştık.Şuan yayında olan arayüz bir geçiş arayüzü www.superguc.com adresi yeniden değişimi başlatıyor.
Süper güç yepyeni hosting serverı ile yayın hayatında Salay Telekom sunucularından sizlere hizmet vermeye başladığımız şu günlerde sitemizin daha hızlı açılışı için uğraşıyoruz.Bunu başaracağımıza inandığımız firma www.salay.com.tr firmasına teşekkürlerimizi borç biliriz.

Açıklama

beko,fiat, fiat freemont, fiat arabaları, araba reklamı, video reklam, isuzu,d max, isuzu d-max, lg kamera, kamera,para, forex, banka, altın, sigorta, ferdi kaza, kasko, poker, online poker, fiat albea, fiat araba modelleri, en iyi fiyat arabaları, freemont, beko, beyaz eşya, basketbol,teb, banka, eft, havale, golf, volkwagen, golf, araba, taşıt

Pages

ADS

Reklam verebilirsiniz